KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12872349
nr 1287 2349
Signerad, Clevén, stilleben. Olja på pannå, 47x54cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:50:29
150 kr
300 kr